Përplasje mes dy grupeve në Kavajë, njëri prej tyre dhunohet me shkop bejsbolli, i dëmtojnë dhe makinën, policia në vendngjarje

perplasje mes dy grupeve ne kavaje njeri prej tyre dhunohet me shkop bejsbolli i demtojne dhe makinen policia ne vendngjarje
perplasje mes dy grupeve ne kavaje njeri prej tyre dhunohet me shkop bejsbolli i demtojne dhe makinen policia ne vendngjarje

Dy grupe janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin në Kavajë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen “2 Sallbeg”, mëngjesin e sotëm.

Si pasojë e sherrit një person është dhunuar me shkop bejsbolli. I plagosur ka mbetur Zenel Lushkja, i cili ka marrë plagë në dorë dhe në këmbë.

Ndërkohë pas sherrit gjatë autorët e përfshirë nuk janë ndalur, por në mbrëmje i kanë goditur edhe makinën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts