Përplasjet në Kuvend, deputetët e opozitës bllokojnë edhe punën e komisionit të Ekonomisë

Deputetët e opozitës kanë bllokuar edhe zhvillimin e veprimtarisë së Komisionit të Ekonomisë, i cili ishte parashikuar të niste në orën 15:00 të pasdites së sotme.

Ndërkohë, Parlamenti ka paralajmëruar seancë në orën 10:00 të ditës së enjte për të cilën, opozita ka paralajmëruar se nuk do të lejojë zhvillimin normal të saj.

[embedded content]

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts