“Përsëri bashkë”, Neymar i uron mirëseardhjen Messit, poston momentet e veçanta te Barcelona, tifozët në delir jashtë aeroportit dhe stadiumit (Video)

Ndërsa Lionel Messi ishte në një fluturim nga Barcelona në Paris për t’iu nënshtruar ekzaminimeve mjekësore dhe nënshkrimit të kontratës së tij dyvjeçare me Paris Saint-Germain , ai mori pritjen e parë.

Kjo erdhi nga Neymar. Braziliani 29-vjeçar mirëpriti argjentinasin 34-vjeçar përmes një historie që postoi në Instagram. “Së bashku përsëri”, shkroi në anglisht për mikun e tij “të ngushtë” dhe për katër vjet (2013-2017) shokun e tij të skuadrës në Barcelonë, ndërsa në sfond ishin momentet festive të të dyve në Blaugrana.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *