Pesë viktima pas të shtënave me armë në Karolinën e Veriut, mes tyre një oficer policie

pese viktima pas te shtenave me arme ne karolinen e veriut mes tyre nje oficer policie
pese viktima pas te shtenave me arme ne karolinen e veriut mes tyre nje oficer policie

Pesë persona kanë mbetur të vrarë pas të shtënave në Karolinën e Veriut, mes viktimave raportohet se ishte edhe një oficer policie.

Mediat e huaja shkruajnë se autori i dyshuar për ngjarjen e rëndë është arrestuar , ndërsa autoritetet po hetojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Makthi i çdo komuniteti ka ardhur në Raleigh. Ky është një akt i pakuptimtë, i tmerrshëm dhe shkatërrues i dhunës që është kryer,” tha guvernatori i Karolinës së Veriut Ray Cooper .

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts