Pësoi atak kardiak, ndërron jetë në moshën 72-vjeçare autori i njohur anglez

Nicholas Evans, autori i njohur anglez i “Pëshpëritjes së kuajve, ka vdekur në moshën 72-vjeçare pas një ataku kardiak.

Autori, skenaristi dhe gazetari ndërroi jetë të martën papritur, konfirmoi sot agjencia e tij letrare.

Një deklaratë e bërë publike mëngjesin e sotëm tha: “Agjentët janë shumë të pikëlluar për të njoftuar vdekjen e papritur të autorit të njohur Nicholas Evans, i cili vdiq papritur të martën e kësaj jave pas një ataku në zemër, në moshën 72-vjeçare.”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts