Pëson infarkt, humb jetën pushuesi 55-vjeçar në plazhin e Darëzezës

peson infarkt humb jeten pushuesi 55 vjecar ne plazhin e darezezes
peson infarkt humb jeten pushuesi 55 vjecar ne plazhin e darezezes

FIER

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në bregdetin e Darëzezës në Fier.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 13:10, në plazhin e Darëzezës, ka ndërruar jetë, dyshohet si pasojë e infarktit, shtetasi A. S., 55 vjeç, banues në Fier.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts