Pique “nxjerr kthetrat”, çfarë pritet të bëjë futbollisti në takimin e radhës me Shakirën

PANORAMA PLUS/ Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique është vendosur të krijojë disa kushte shumë të rrepta për ish-partneren Shakira për ndarjen e tyre të komentuar shumë.

Ata do të takohen sërish të martën për të arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve pasi Shakira dëshiron të largohet nga Barcelona, ndërsa Pique dëshiron që ata të qëndrojnë në Katalonjë me të.

Situata mes Piques dhe Shakirës po ekspozohet gjithnjë e më shumë dhe në një intervistë ekskluzive për revistën ELLE këngëtarja siguroi se është në “momentin më të errët të jetës së saj”, si dhe zbuloi detaje se si po e përballon ndarjen e saj.

“Mund të them vetëm se unë vendosa gjithçka që kisha në këtë marrëdhënie dhe në familjen time. Gerard, si futbollist, donte të luante futboll dhe të fitonte tituj, dhe unë duhej ta mbështesja atë. Lashë karrierën time në prapavijë dhe erdha në Spanjë, që ai të luante futboll dhe të fitonte tituj dhe ishte një akt dashurie.

“Falë kësaj, fëmijët e mi mundën të kishin një nënë të pranishëm dhe unë kam një lidhje të pabesueshme me ta që është e pathyeshme dhe që na mban”, tha Shakira për revistën.

Sipas La Vanguardia, Pique është shumë i mërzitur për intervistën, pasi konsideron se Shakira theu një pakt respekti reciprok dhe e pa atë si një përpjekje të kolumbianit për të luajtur viktimën dhe për të bërë presion mbi negociatat.

Takimi i kësaj të marte do të zhvillohet në zyrën e avokatit të Piques, Ramon Tamborero, ku sipas informacioneve të njerëzve të afërt të lojtarit, ai do të kërkojë kujdestarinë e fëmijëve të tij dhe nëse nuk ka asnjë mënyrë për të arritur një marrëveshje miqësore, ai do të vendosë atë që u mundua të shmang gjithë këtë kohë, të shkoj në gjyq.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com