Piu helm para SPAK-ut, ndërron jetë në spital burri nga Lezha

piu helm para spak ut nderron jete ne spital burri nga lezha
piu helm para spak ut nderron jete ne spital burri nga lezha

Një ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi te SPAK, ka ndërruar jetë sot në mëngjes burri nga Lezha.

Pal Trashaj piu pasditen e djeshme helm para ambienteve të Prokurorisë së Posaçme, ndërsa u përcoll me urgjencë për në spital.

Pavarësisht ndërhyrjes, 63-vjeçari ndërroi jetë në spital.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2024, në rrugën “Panorama”, përballë godinës së Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, shtetasi P. T., 63 vjeç, dyshohet se ka konsumuar fostoksinë dhe aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts