Pjesë e grupit Mata-Breçani, arrestohet një tjetër anëtar i bandës shqiptare në Spanjë (EMRI)

pjese e grupit mata brecani arrestohet nje tjeter anetar i bandes shqiptare ne spanje emri
pjese e grupit mata brecani arrestohet nje tjeter anetar i bandes shqiptare ne spanje emri

Është arrestuar ditën e martë një tjetër anëtar i bandës së trafikut ku pjesë e saj janë Ervin Mata dhe djali i Erzen Breçanit, Eralb Breçani.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për Isamil Zenelin, i cili është arrestuar në Spanjë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts