Pjesë e samitit të NATO-s/ Kryeministri Rama, publikon foto nga darka në Shtëpinë e Bardhë

pjese e samitit te nato s kryeministri rama publikon foto nga darka ne shtepine e bardhe
pjese e samitit te nato s kryeministri rama publikon foto nga darka ne shtepine e bardhe

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale disa fotografi të shkrepura gjatë darkës së zhvilluar në Shtëpinë e Bardhë.

Rama udhëtoi drejt SHBA-së për të marrë pjesë në samitin e NATO-s.

Teksa në rrjetet sociale Rama foto nga momenetet e darkës shtetëore të Presidentit të SHBA, Joe Biden dhe Zonjës së Parë Jill Biden.

Darkë kjo e zhvilluar në nder të udhëheqësve të NATO-s.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts