Plagoset një person me thikë në Prishtinë, dy të arrestuar

Një plagosje ka ndodhur në Prishtinë.

Mediat raportojnë se një person është goditur me thikë e si pasojë ka marrë disa dëmtime në trup.

I lënduari është transportuar në spital, e aktualisht, ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mbi këtë ngjarje, policia ka arrestuar dy persona

“Sot rreth orës 19 :30, kemi marrë informatën se në Prishtinë, ( te nënkalimi te Santea), ka ndodhur një përleshje fizike në mes të disa personave. Bazuar në të dhënat fillestare, në këtë rast nga një mjet i mprehtë është plagosur një person. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Lidhur me këtë rast janë arrestuar dy persona të dyshuar, ndërkohë që hetuesit policor kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti”, njofton policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.