Plagosi me thikë në qafë e shpinë 37-vjeçarin në Sarandë, arrestohet pas disa orësh autori

plagosi me thike ne qafe e shpine 37 vjecarin ne sarande arrestohet pas disa oresh autori
plagosi me thike ne qafe e shpine 37 vjecarin ne sarande arrestohet pas disa oresh autori

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin Dh. T., 30 vjeç, banues në Sarandë, pasi mbrëmjen e djeshme, në lagjen nr. 1, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës dhe mjete të forta shtetasin Leonard Poçi, 37 vjeç, banues në Ksamil. Shtetasi L. P, është transportuar në spitalin e Tramuës, Tiranë, për ndihmë mjekësore të specializuar.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materiale në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin E. M., 27 vjeç, banues në Sarandë, pasi gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta ka kanosur me fjalë shtatasin R. M., 43 vjeç, banues në Sarandë.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts