Plagosja me armë pas një sherri për motive të dobëta, zbardhet identiteti ‘i shënjestrës’ dhe i autorit në arrati (EMRAT)

plagosja me arme pas nje sherri per motive te dobeta zbardhet identiteti i shenjestres dhe i autorit ne arrati emrat
plagosja me arme pas nje sherri per motive te dobeta zbardhet identiteti i shenjestres dhe i autorit ne arrati emrat

Zbardhet identiteti i të riut të plagosur sot në Shijak.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se gjatë një konflikti për motive të dobëta Kledi Çyrbja ka plagosur me armë zjarri pistoletë 30-vjeçarin Saimir Bega, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“U konfliktuan për motive të dobëta dhe gjatë konfliktit plagosi me armë zjarri 30-vjeçarin, Policia identifikon dhe shpall në kërkim 18-vjeçarin. Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të tij. Rreth orës 13:20, në Shijak, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi K. Ç., 18 vjeç, ka plagosur me armë zjarri pistoletë shtetasin S. B., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe falë veprimeve të shpejta kanë identifikuar autorin dhe janë vënë në ndjekje të tij. Janë ngritur pika kontrolli dhe vijojnë kontrollet në zonë dhe në ambiente të ndryshme ku dyshohet se mund të jetë fshehur 18-vjeçari.”, thuhet në njoftimin e policisë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts