Plagosja në Pogradec, sherri mes vëllezërve për motive të dobëta, në momentin e ngjarjes autori…

plagosja ne pogradec sherri mes vellezerve per motive te dobeta ne momentin e ngjarjes autori
plagosja ne pogradec sherri mes vellezerve per motive te dobeta ne momentin e ngjarjes autori

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja që ndodhi ditën e sotme në Pogradec.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se konflikti mes vëllezërve ka ndodhur për  motive të dobëta nga një konflikt i çastit.

Autori njihet si përdorues i alkoolit dhe në momentin e plagosjes ka qenë në gjendje të dehur.

I plagosuri i cili ndodhet në spitalin e Pogradecit jashtë rrezikut për jetën ka marrë një plagë të lehtë në krahun e majtë dhe pas mjekimit do të largohet drejt banesës së tij.

Ndërkohë autori Sami Shuli ndodhet në ambientet e komisariatit të Pogradecit për veprime të tjera procedurale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts