Plagosje me armë zjarri në Shkodër, detajet e para

SHPËRNDAJE

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Shkodër, në lagjen “Mark Lula”.

policia-naten-3

“Panorama” mëson se si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *