Plagosje me thikë në Fushë-Mamurras, 35-vjeçari qëllohet disa herë pranë banesës së tij, transportohet drejt Traumës

plagosje me thike ne fushe mamurras 35 vjecari qellohet disa here prane baneses se tij transportohet drejt traumes
plagosje me thike ne fushe mamurras 35 vjecari qellohet disa here prane baneses se tij transportohet drejt traumes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë Mamurras, pasi një 35-vjeçar është qëlluar me thikë pranë banesës së tij.

Gazetari Elidon Ndreka ka raportuar për BalkanWeb se ai është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në kryeqytet për ndihmë mjekësore.

Sakaq, policia e Kurbinit ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa rrethanat e plagosjes janë ende të paqarta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts