Plani me 3 pika/ Petrit Vasili: Pensionet dhe pagat rriten nëse Edi Rama do të vidhte më pak
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili  ka reaguar mbi planin e prezantuar nga kryeministri Edi Rama për përballimin e krizës së energjisë.

petrit vasili 26 prill

Në një postim në Facebook, Vasili shkruan se rrogat dhe pensionet rriten nëse kryeministri Edi Rama do të vidhte më pak.

“Edi vidh me pak dhe rrogat e pensionet rriten që ç’ke me atë pune! Nuk është ndonjë sakrifice e madhe vetëm mblidhe pak dorën e grabitjes dhe kaq!

E dinë të gjithë qe e ke dorën plumb të rendë!

Ndaj vetëm lehtësoje pak dorën dhe zgjidhen pensionet dhe rrogat fët e fët, aq kollaj si asnjë here qe nga koha e Skënderbeut”, shkruan Vasili.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.