Plas gallata në rrjet/ Arbitrit i bie kartoni i verdhë, lojtari e “ndëshkon” në vend të tij (VIDEO)

Në ndeshjen e Primera A të Kolumbisë mes America de Kali dhe Petroleras, e cila përfundoi me fitoren e të zotëve të shtëpisë me rezultatin 2-1 ka ndodhur diçka humoristike.

KARTON

Arbitri po ndëshkonte me karton të verdhë lojtarin e skuadrës mike, Molinan teksa në tentativë për ta nxjerrë nga xhepi dhe për t’ia treguar futbollistit, arbitrit i ka rënë nga duart.

Më pas ishte lojtari i Amerika de Kali që ka “ndëshkuar” kundërshtarin me karton të verdhë. Një episod që u menjëherë viral duke e bërë shumë humoristike si rast.
PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.