Plas sherri në emision/ Ristani: Mos bëj provokime, ti takohesh dhe merr zarfe! Zheji: Je i paturp, të kam parë tapë shumë herë! Modero alkoolin se dëmton neuronet
Ish-deputeti i PD Arben Ristani është përfshirë në akuza dhe kundërakuza me analistin Artur Zheji, gjatë debatit në emisionin “Opinion”.

debat 1

Ristani akuzoi Zhejin se merr zarfa dhe përfitime për qëndrimet që mban, ndërsa analisti iu kundërpërgjigj duke i thënë se e ka parë shumë herë tapë, duke e këshilluar që të moderojë alkoolin.

DEBATET

Ristani: Në do të vërtetën, edhe ti ke përfitime për pozicionin që mban.

Zheji: Po pajetër, cilat janë benefitet?

Risani: Ke ca benefite

Zheji: Po patjetër, jam shoku jot.

Ristani: Kur takohesh dhe merr ca zarfa diku. Apo jo?

Zheji: Ti je i paturpshëm se unë të kam pare ty tapë shumë herë.

Ristani: Lëre mos fol budallëqe.

Zheji: Ti ke probleme.

Ristani: Provokime të tilla mos bëj këtu.

Zheji: Modero alkoolin, sepse dëmton neuronet.

Ristani: Unë jam burrë dhe bëj jetën time, ti shiko se është e ulët të marësh zarfa.

Zheji: Zarfat i merr ti. Të vijë turp që ul nivelit. Je i dëshpëruar.

Ristani: Ti e nise.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.