Plasën kapsolle në lokalin i Noizy-t në Durrës, policia: U dëmtua vetëm…

plasen kapsolle ne lokalin i noizy t ne durres policia u demtua vetem
plasen kapsolle ne lokalin i noizy t ne durres policia u demtua vetem

Disa kapsolle janë hedhur sot në lokalin e reperit të njohur Rigels Rajku.

Policia ka njoftuar se për pasojë nuk ka pasur asnjë dëm në ambientin e biznesit, por është dëmtuar vetëm një vazo lulesh.

Kujtojmë se reperi Rajku ka qenë disa herë qendër e sulmeve mbi pronën e tij, pasi dy lokaleve të tij i është vënë flaka, fat që kohë më parë e ka pasur edhe mamaja e këngëtarit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts