Plot 16 orë bisedime, 56-vjeçari në Francë liron 2 gratë që mbante peng, ja gjendja e tyre

Ka përfunduar pengmarrja në Paris. Mediat e huaja bëjnë me dije se janë liruar dy gratë që mbaheshin prej 16 orësh nën kërcënimin e armës nga një burrë.

Raportohet, se gratë nuk kanë pësuar lëndime, por janë në gjendje të rënduar psikologjike, nga gjithçka që kanë kaluar. Agresori është arrestuar dhe aktualisht ndodhet në komisariat. Ai rrëmbeu një pronaren e një dyqani dhe të bijën e saj 23 vjeçe të hënën e kërkonte vazhdimisht të bisedonte me Ministrin e Punëve e Drejtësisë.

Agresori është identifikuar si një person 56 vjeç dhe njihej si një person që vuante nga problemet e shëndetit mendor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.