“Plot shpresë dhe dashni për PD”- Basha poston fotot nga takimi në Shkodër. Ja mesazhi që përcjell për zgjedhjet e 6 marsit
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka ndarë me ndjekësit e tij në facebook momente nga takimi zhvilluar në Shkodër, me hapjen zyrtare të fushatës së zgjedhjeve të 6 marsit, ku edhe u prezantua kandidati për kryetar bashkie, Xhemal Bushati.

lulzim basha

Basha shprehet se atmosfera dhe mikpritja në Shkodër këtë të shtunë ishte e mrekullueshme.

“Atmosferë e mrekullueshme në Shkodër, plot shpresë dhe dashni për Partinë Demokratike dhe Xhemal Bushatin, që do të shërbej me zemër dhe shpirt për qytetin e tij. Për ta bërë Shkodrën më të mirë dhe më të jetueshme për të gjithë shkodranët.

Voto PARTIA DEMOKRATIKE

Voto XHEMAL BUSHATIN

Voto Nr. 3”, shkruan Basha.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.