Plumbi qorr plagos gruan italiane në Tiranë, çfarë ndodhi pas mesnate pranë Ministrisë së Drejtësisë

plumbi qorr plagos gruan italiane ne tirane cfare ndodhi pas mesnate prane ministrise se drejtesise
plumbi qorr plagos gruan italiane ne tirane cfare ndodhi pas mesnate prane ministrise se drejtesise

Një grua ka mbetur e dëmtuar në këmbë nga një plumb qorr. Sipas informacioneve paraprake nga burime policore plumbi qorr e ka prekur në pjesën e thembrës së këmbës.

E dëmtuara ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet në zonën pranë Ministrisë së Drejtësisë.
vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts