Po hynte në GJKKO për të marrë pjesë në gjyqin e Belerit, goditet me vezë Vangjel Dule

po hynte ne gjkko per te marre pjese ne gjyqin e belerit goditet me veze vangjel dule
po hynte ne gjkko per te marre pjese ne gjyqin e belerit goditet me veze vangjel dule

Një incident është regjistruar në GJKKO. Mësohet se kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule është goditur me vezë nga dy persona.

Ngjarja ka ndodhur teksa ai hynte në GJKKO, ku do të merrte pjesë në seancën për Fredi Belerin.

Lajmi bëhet i ditur nga gazetarja Klodiana Lala. Ishin dy persona ata që qëlluan Dulen, i cili nuk reagoi për incidentin, ndërsa hyri në ambientet e GJKKO-së.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts