Po i ndiqte policia, përplasen furgonat me klandestinë, dy të plagosur në Këlcyrë

Një aksident është raportuar në hyrje të Këlcyrës. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Gjirokastrës.

Gjithashtu raportohet se furgonat e aksidentuar transportonin klandestinë nga Lindja e Mesme dhe në ndjekje të policisë janë përplasur me njëri-tjetrin. Sakaq dy shoferët janë arrestuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts