Po izolonte tarracën, por harroi bombolën ndezur, përfshihet nga flakët banesa në Vlorë

po izolonte tarracen por harroi bombolen ndezur perfshihet nga flaket banesa ne vlore
po izolonte tarracen por harroi bombolen ndezur perfshihet nga flaket banesa ne vlore

Një banesë në Vlorë është përfshirë nga flakët, pasi bombola e gazit ishte lënë hapur, duke krijuar kështu një vatër zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Hajro Çakërri në Vlorë pasditen e së hënës. Rruga e ngushtë i ka vështirësuar punën zjarrfikëses që ka shkuar për ndihmë. Sidoqoftë situata është normalizuar pa dëme në njerëz.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se i zoti i shtëpisë po izolonte tarracën e objektit dy katëshe në momentin që ndodhi ngjarja.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts