Po kryente marrëdhënie seksuale në makinë, 15-vjeçarja vdes nga një sulm në zemër

10:32 04/08/2021

Policët brazilianë po hetojnë vdekjen e vajzës, 15 vjeçe, e cila pësoi sulm vdekjeprurës në zemër gjatë marrëdhënieve seksuale me burrin, 26 vjeç, në makinën e tij

Një vajzë 15-vjeçare nga Sao Paolo vdiq nga një sulm në zemër ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me një 26-vjeçar në makinën e tij, ka deklaruar policia.

Gabrielly Dickson vdiq të enjten mbrëma pasi u dërgua në spital. Djali i tha policisë se ai dhe Gabrielly ishin duke kryer marrëdhënie seksuale në makinën e tij kur asaj i ra të fikët.

Buzët dhe lëkura e Diksonit u zbehën tregoi ai dhe më pas e çoi adoleshenten pa ndjenja në spital, ku mjekët u përpoqën ta ringjallnin.

Dickson u shpall e vdekur në 1:20 të mëngjesit me orën lokale. Sipas Departamentit të Shtetit për Sigurinë Publike, infermierët që trajtuan Dickson gjetën gjak në vaginën e saj.

Policia Ushtarake vizitoi spitalin pasi mësoi se vajza adoleshente ishte rrahur, por infermierët përjashtojnë shenja dhune.

Sipas mediave të huaja familja e Dickson tha se nuk ishte në dijeni për marrëdhënien e saj me 26-vjeçarin dhe nuk ishin të sigurt nëse ajo vuante nga ndonjë sëmundje. Një ekzaminues mjekësor lokal pritet të zbulojë shkakun e vdekjes së Dickson të hënën. /tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.