Po lahej në det, mbytet pushuesi tek Uji i Ftohtë në Vlorë

VLORË

Një pushues ka humbur jetën teksa po lahej në det në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Uji i Ftohtë”, ku sipas policisë dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, shtetasi M. H., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts