“Po mbahet peng për zvogëlimin e opozitës”, Indrit Hoxha: Lirimi i Berishës, të jetë fokusi!

po mbahet peng per zvogelimin e opozites indrit hoxha lirimi i berishes te jete fokusi
po mbahet peng per zvogelimin e opozites indrit hoxha lirimi i berishes te jete fokusi

Sekretari për Diasporën i demokratëve, Indrit Hoxha, në një postim në rrjetet sociale, tregoi se një nga pikat kryesore ku duhet të fokusohet opozita, është lirimi i Berishës.

Ai tha se me rëndësi është alternativa dhe programi.

REAGIMI I HOXHËS
Lirimi i liderit të opozites Sali Berisha i cili po mbahet peng me qellim qe opozita te zvogelohet,alternativa dhe programi qeverises dhe organizimi i Partise Demokratike per te qene gati ne cdo kohe per te marre pjese ne zgjedhje dhe per t’i fituar ato. Keto duhet te jene tre pikat ku opozita duhet te fokusohet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts