“Po më kënaq”/ Gerti zhvillon telefonatën me të atin

po me kenaq gerti zhvillon telefonaten me te atin

22:25 – 30.03.2023

Po më kënaq/ Gerti zhvillon telefonatën me të atin

Babai i Gertit po ashtu siguroi djalin e tij se siguria në Top Channel është më e madhe se kurrë dhe i tha atij të vazhdojë qëndrimin në shtëpinë e Big Brother.

Ai shtoi se ndihet shumë krenar për të birin dhe se Gerti, është i njëjti si jashtë ashtu edhe brenda shtëpisë.

Babë e birë, zhvilluan një bisedë të përgjithshme, ku Gerti u interesua edhe për shëndetin e familjarëve të tij.

Babai i Gertit, u shpreh se ai po kënaqet duke e ndjekur atë dhe se e ka bërë atë shumë krenar me sjelljen e tij.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts