Po pastronte armën e gjahut, plagoset 54-vjeçari në Vaun e Dejës

po pastronte armen e gjahut plagoset 54 vjecari ne vaun e dejes
po pastronte armen e gjahut plagoset 54 vjecari ne vaun e dejes

Një 54-vjeçar është plagosur teksa po pastronte armën e tij të gjahut në fshatin Kosmaç, në Vaun e Dejës.

Raportohet se ngjarja ka qenë aksidentale, ndërsa i dëmtuari është dërguar në spital, për ndihmë mjekësore.

Sakaq, arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 12.02.2024, rreth orës 16:10, në fshatin Kosmaç, Vau i Dejës, dyshohet se është dëmtuar aksidentalisht, duke pastruar një armë gjahu që e mbante me leje, shtetasi V. B., 54 vjeç, i cili është dërguar në spital, për ndihmë mjekësore.

Arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts