Po u shiste një shtëpi/ Agjenti italian drogon çiftin e të rinjve, më pas përdhunon gruan

Një ngjarje tronditëse është regjistruar në Milano.

Një agjent i pasurive të paluajtshme është arrestuar pasi dyshohet se drogoi një çift e më pas përdhunoi me gruan.

Hetuesit milanezë po hetojnë të gjithë kontaktet e burrit për të konstatuar nëse ka viktima të tjera.
Burri u arrestua dje, 8 nëntor nga Karabinierët me akuzën e dhunës seksuale pasi kishte droguar një çift të ri dhe kishte dhunuar gruan gjatë një takimi për blerjen e një shtëpie.

Hetuesit besojnë se ai ka abuzuar në të njëjtën mënyrë edhe me viktima të tjera.

Omar Confalonieri, i dyshuar për përdhunim është pronar i një agjencie imobiliare në Milano dhe ka në dispozicionin e tij apartamente dhe dhoma të shumta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.