Po udhëtonin 4 persona, mes tyre edhe 1 fëmijë/ Merr flakë në ecje makina në Qafë Thanë, detaje

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje. “BalkanWeb” mëson se ngjarja ka ndodhur në Qafë Thanë . Shkak raportohet se është bërë një defekt teknik.

Zjarrfikësja është nisur drejt vendit të ngjarjes. Mësohet se në automjet kanë qenë duke udhëtuar 4 persona, mes tyre edhe një fëmijë.

Fatmirësisht nuk është raportuar për të lënduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts