Policia dhe IKMT mësyjnë në Rolling Hills, fillon prishja e ndërtimeve pa leje (Video)

policia dhe ikmt mesyjne ne rolling hills fillon prishja e ndertimeve pa leje video
policia dhe ikmt mesyjne ne rolling hills fillon prishja e ndertimeve pa leje video

Policia e Shtetit dhe Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit mësyjnë në Rolling Hills.

Prej disa minutash forcat e policisë dhe mjetet e IKMT kanë ndërhyrë në zonën e njohur të kryeqytetit dhe ka nisur prishja e ndërtimeve pa leje.

[embedded content]

Nuk dihet ende sa është numri i objekteve që pritet të shkatërrohen nga fadromat e IKMT, teksa në zonë ka një numër të madh të forcave të policisë dhe punonjësve të IKMT-së.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts