Policia e Kosovës arreston drejtues i Mbrojtjes Civile në Veri, raportohet për 3 efektivë të lënduar. Video e prangosjes së Milun Milenkovic

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Luljeta Mehmeti, e ka konfirmuar arrestimin e një personi në Mitrovicë, që rezulton të jetë drejtues i Mbrojtjes Civile në Veri, si dhe ka bërë të ditur faktin se tre policë janë lënduar. Mehmeti tha që një person është lënduar lehtë gjatë arrestimit të dyshuarit, ndërsa dy policë të rendit […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts