Policia e Kosovës mësyn në banesat e dy zyrtarëve, sekuestrohen shuma të mëdha parash

Policia e Kosovës ka bastisur dy lokacione, prona të dy personave të dyshuar, F.M. dhe H.M., ku ka sekuestruar një shumë të konsiderueshme parash, njoftoi Prokuroria Speciale e Kosovës. Mediat lokale raportojnë se pronat e bastisura janë të Faruk Mujkës, kryeshef i “Ibër Lepencit” dhe Hysen Muzilukajt, këshilltar i ministrit të Bujqësisë, Faton Peci. Prokuroria […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts