Policia e Kosovës ndërhyrje në Mitrovicën e Veriut, konfiskon mbi 1200 fishekë në Zveçan

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën ka konfiskuar mbi 1.200 fishekë në fshatin Rudine të Zveçanit. Zveçani, bashkë me Mitrovicën e Veriut, Leposaviqin dhe Zubin Potokun, janë komuna të banuara me shumicë serbe në veri të vendit. Përmes një komunikate për media, Policia ka thënë se kjo sasi e dyshimtë është […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts