Policia e Krujës dhe FNSH ‘blindojnë’ akset kryesore, objektivi personat në kërkim dhe…

Forcat e komisariatit të policisë së Krujës, të mbështetura nga grupe të FNSH, kanë ngritur postblloqe në akset kryesore. Ky aksion i policisë është ndërmarrë me qëllim për të zhvilluar kontrolle për persona që janë të shpallur në kërkim , persona që lëvizin me armë apo edhe me sende të tjera të kundërligjshme.

Gjithashtu në kontrolle janë vendosur edhe automjeteve të cilat janë të dyshimta.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts