Policia e Krujës dhe FNSH postblloqe në hyrje të qytetit, kontrolle në automjetet e dyshimta

policia e krujes dhe fnsh postblloqe ne hyrje te qytetit kontrolle ne automjetet e dyshimta
policia e krujes dhe fnsh postblloqe ne hyrje te qytetit kontrolle ne automjetet e dyshimta

Efektivë të komisariatit të policisë Krujë të mbështetur nga grupe të FNSH kanë ngritur postblloqe në hyrje të qytetit dhe akset kombëtare.

Mësohet se autoritetet po ushtrojnë kontrolle në automjetet e dyshimta me qëllim parandalimin e ngjarjeve kriminale.

Po ashtu qëllim i këtij aksioni është ndalimi i personave të shpallur në kërkim apo që lëvizin të armatosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts