Policia e Speciales ndaloi Sami Lushtakun, reagon djali: Jemi krenar me ty

KOSOVË– Mbrëmjen e djeshme, policët e Gjykatës Speciale të Kosovës kanë ndaluar politikanin e karrierës në Kosovë, Sami Lushtakun. Ish-kryetari i Komunës së Skenderajt është intervistuar mbrëmë në zyrat e EULEX-it në Prishtinë, ku i është konfiskuar edhe telefoni. Pas ngjarjes, ka reaguar djali i Sami Lushtakut, që është dhe deputet i parlamentit. Mërgim Lushtaku […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts