Policia i kërkoi të ndalojë, i riu nga Veriu i Kosovës përplas me makinë efektivët dhe largohet

Policia e Kosovës njoftoi të shtunën se një oficer i saj është lënduar pasi është goditur me veturë nga një i dyshuar për posedim të narkotikes në një fshat në veri të vendit. I dyshuari i shpërfilli urdhrat e policëve për t’u ndalur për një kontroll në fshatin Suhodoll në Mitrovicë të Veriut, vend i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts