Policia zbulon armatime në Banjskë, çfarë u sekuestrua gjatë patrullimit në Veri të Kosovës

Policia e Kosovës deklaroi se ka sekuestruar armatim, i cili ishte vendosur pranë një flamuri të Serbisë, gjatë një patrullimi në fshatin Banjskë të Zveçanit, në pjesën veriore të vendit. Në raportin e fundit 24-orësh, Policia tha se, gjatë patrullimit të datës 4 janar, ka gjetur “ka gjetur dhe sekuestruar një flamur të shtetit të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts