Politikani i njohur rus e pranon: Po, kam vrarë një njeri, e ngatërrova me ariun

Një politikan i njohur rus, ka pranuar se ka vrarë një njeri, duke shtuar se e kishte ngatërruar me një ari.

Miliarderi Igor Redkin, u shpreh në një deklaratë për mediat, se kishte dëgjuar se kishte një ari në vendgrumbullimin e plehrave, në fshatin Ozernovsky në Kamchatka. Kështu, në tentativë për të vrarë kafshën, ai goditi një banor vendas.

Fillimisht 30-vjeçari i qëlluar mbeti i plagosur dhe ndërroi jetë disa orë më pas në spital.

Tanimë, një çështje penale është hapur ndaj politikanit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.