Politikani serb vendos flamujt e komuniteteve para ndërtesës së Qeverisë

Politikani serb nga veriu i Kosovës, Aleksandar Arsenijeviç, vendosi flamujt e komuniteteve që jetojnë në Kosovë para objektit të Qeverisë së Kosovës, përfshirë edhe flamurin e Serbisë. Por, disa minuta më vonë ata u hoqën nga sigurimi dhe pjesëtarë të tjerë të ekzekutivit. Arsinijeviç fillimisht tentoi që t’i vendoste flamujt brenda rrethojave të oborrit të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts