Porositi vrasjen e saj dhe inskenoi grabitjen/ “E kujtojnë me mall burri Naimi dhe…”, kurora që la Murseli te varri i Liridonës

Porositi vrasjen e saj dhe inskenoi grabitjen/ “E kujtojnë me mall burri Naimi dhe…”, kurora që la Murseli te varri i Liridonës

Një krim monstruoz pas të cilit fshihej burri me të cilën ajo mendoi se kishte lidhur jetën, tronditi mbarë shqiptarët. Liridona Ademaj, 33-vjeçarja që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit, është varrosur dje në varrezat e fshatit Cërmjan. Në ceremoninë e varrimit ka marrë pjesë bashkëshorti i saj, Naim Murseli, i cili disa orë më […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts