PPE reagon pas dorëheqjes së Bashës: Hap i përgjegjshëm! Vlerësojmë përpjekjet e tij për vendin dhe partinë gjatë udhëheqjes


Partia Popollure Evropiane ka reaguar përmes një postimi në Twitter, në lidhje me dorëheqjen e Lulzim Bashës nga posti i krytarit të Partisë Demokratike. PPE falënderon Bashën për hapin e përgjegjshëm dhe vlerëson përpjekejt e e bëra prej tij për vendin dhe PD-në gjatë udhëheqjes së tij.

kuvendi-kombetar-i-pd-basha

“Falënderojmë Lulzim Bashën për hapin e tij të përgjegjshëm në lidhje me Partinë Demokratike në Shqipëri

Kryesia, vlerësoj të gjitha përpjekjet e tij për vendin dhe partinë gjatë udhëheqjes së tij, duke hapur rrugën për një fillim të ri dhe unitet në parti”, shkruan PPE në Twitter.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.