Pr/buxheti 2024/ Nis mbledhja e konferencës së kryetarëve pa praninë e deputetëve të opozitës

pr buxheti 2024 nis mbledhja e konferences se kryetareve pa pranine e deputeteve te opozites
pr buxheti 2024 nis mbledhja e konferences se kryetareve pa pranine e deputeteve te opozites

Në ndërtesën e Kryesisë së Kuvendit ka nisur mbledhja e Konferencës së Kryetarëve, në të cilën po bëhet prezantimit i projektligjit “Për buxhetin e vitit 2024” nga Ministri i Financave dhe Ekonomisë, z. Ervin Mete. Mbledhja po zhvillohet pa praninë e deputetëve të opozitës, të cilët më herët tentuan ta bllokojnë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts