Prapaskenat e seancës së jashtëzakonshme të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës

16 vjet kanë kaluar prej se kur u shpall Kosova shtet i pavarur. Këto vite nuk kanë zbehur aspak kujtimet e punonjësit të Kuvendit të Kosovës, Sali Rexhepit, i cili më 17 shkurt 2008 ishte ngarkuar me punë për të qëndruar prapa administratës. Krahas ushtrisë amerikane dhe asaj turke, FSK merr pjesë në “Dynamic Front […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts