Prej 6 muajsh fle në zyrë, njihuni me kryekomunarin shqiptar në komunën me shumicë serbe: Nuk do ta harroj kurrë një të premte kur…

Prej 6 muajsh fle në zyrë, njihuni me kryekomunarin shqiptar në komunën me shumicë serbe: Nuk do ta harroj kurrë një të premte kur…

Ky është Lulzim Hetemi, kryetari shqiptar i komunës së Leposaviçit në veriun e Kosovës të banuar me shumicë serbe. Që prej muajit prill kur ai bëri betimin për të drejtuar këtë komunë, ai është ngujuar në zyrë dhe nuk del prej aty, madje as për festa. Hetemi punon, jeton dhe fle në zyrën e tij […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts