Premier Liga i anuloi ndeshjen, Sauthempton tregon mërzinë me… Brojën

Për shkak të shtyrjes së sfidës me Njukasëll në Premier Ligë ditën e sotme, për shkak të situatë së rënduar me COVID-19 në Angli, Sauthempton ka reagur me një postim në Instagram me një foto të sulmuesit, Armando Broja.

broja 2

Sauthempton nuk ishte dakort për shtyrjen e kësaj sfide, por FA kështu e pa të arsyeshme. Kështu në një mënyrë disi ironike Sauthempton bëri një postim në Instagram ku shkruhej: “Humori i një dite pa ndeshje” dhe me një fytyrë të qeshur, i shoqëruar me një fotot të Brojës ku nuk duket i lumtur.

Broja

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.